نحوه و شرایط ثبت نام مدارس شاهد 

 مدارس شاهد به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد اقدام به پیش ثبت نام دانش آموزان می نمایند.

دانش آموزان شاهد شامل فرزندان شهداء ، جانبازان ، آزادگان می گردد که  ثبت نام این عزیزان در مدارس شاهد و با ارائه مدارک لازم به صورت قطعی انجام می گردد .  و اما دانش آموزان غیر شاهد ، این دانش آموزان منوط به کسب امتیاز و احراز شرایط علمی برای ثبت نام می توانند اقدام نمایند .

در صورت تماس با کارشناسان  صدای سنجش ، مراحل ثبت نام  دوره تحصیلی اول ابتدایی ، پایه هفتم ، پایه دهم  ، زمان ثبت نام ، اعلام نتایج اولیه ،  بررسی و تایید مدارک و اعلام نتایج نهایی از طرف مدرسه به ترتیت توضیح داده می شود ومراحل ثبت نام انجام می گردد .

دانش آموزان گرامی و والدین عزیز برای اطلاع از نحوه و زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98 با مشاوران صدای سنجش تحصیلی تماس بگیرید تا به سوالات تحصیلی شما عزیزان پاسخ داده شود و مراحل ثبت نام انجام گردد.

برای مشاوره ثبت نام مدارس شاهد

پاسخگویی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور(شهرستان) با شماره ۷۰۷۰۵۰۹۶-۰۲۱ و از شهر تهران با شماره ۷۰۷۰۵۰۹۶ یا ۹۰۹۲۳۰۵۷۵۰ تماس بگیرید


شرایط ثبت نام مدارس شاهد

شرایط ثبت نام مدارس شاهد  برای  تمامی دانش آموزان به شرح زیر می باشد :

1 – دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رفتاری

2 – رعایت احکام شرعی و پوشش اسلامی

3 –  پایبندی خانواده به حفظ  ارزش های اسلامی

4 – رعایت مقررات و آئین نامه انضباطی و تربیتی و آموزشی

5 – سکونت در محدوده تعیین شده جهت ثبت نام متقاضیان

احراز شرایط عمومی بالا از طریق بررسی سوابق تحصیلی و تربیتی دانش آموز انجام می گردد و مسئولیت آن در ثبت نام ورودی به عهده ستاد ثبت نام مدرسه می باشد.

پیش ثبت نام مدارس شاهد زمان ثبت نام مدارس شاهد سامانه ثبت نام مدارس شاهد شاهد مدارس شاهد مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس