با توجه به اینکه اولیای دانش آموزان همیشه نگران تحصیل فرزندان خود می باشند همین امر سبب گشته تا والدین نسبت به انتخاب مدرسه برای تحصیل عزیزان خود  توجه خاصی داشته باشند . معمولا پدر و مادرها  برای ثبت نام فرزندان خود در بهترین مدارس از ماه ها قبل  پیگیر هستند  و برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی دقت فراوانی دارند  .

این موضوع تبدیل به  یکی از دغدغه های همیشگی پدر و مادرها گردیده که به دنبال مکان آموزشی مناسبی برای فرزندشان می باشند .همچنین نگرانی در به  موفقیت رسیدن و  ساختن آینده ای روشن سبب گردیده تا بسیاری از  والدین  تلاش خود را برای قبولی در آزمون تیزهوشان و  آزمون نمونه دولتی فرزندان به کار گیرند .

شاید  شما نیز با برخی از این والدین مواجه شده اید و یا خود نگران قبولی فرزندتان  در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی می باشید . دانش آموزان عزیز اکنون زمان آن رسیده است که  برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی به روش صحیح مطالعه نمایید  و  برنامه ریزی برای قبولی در ازمون تیزهوشان و نمونه دولتی را به کار گیرید .


جهت مشاوره برای قبولی در تیزهوشان و نمونه دولتی  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با مشاوران صدای سنجش تماس بگیرید

پاسخگویی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور(شهرستان) با شماره ۷۰۷۰۵۰۹۶-۰۲۱ و از شهر تهران با شماره ۷۰۷۰۵۰۹۶ یا ۹۰۹۲۳۰۵۷۵۰ تماس بگیرید

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب

 

مشاوره برای قبولی در تیزهوشان و نمونه دولتی

جهت مشاوره برای قبولی در تیزهوشان و نمونه دولتی  کارشناسان سازمان سنجش شما را یاری می دهند و اطلاع رسانی می نمایند .

بسیاری از والدین برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی فرزندشان را در کلاس های متعددی از جمله آشنایی با  روش های تستی و …ثبت نام می نمایند . والدین آنها هزینه های گزافی را می پردازند تا قبولی فرزندشان را تضمین کنند .غافل از اینکه بسیاری از مفاهیم و موضوعات مطرح شده در این کلاس ها و روش های تستی تیز هوشان به علت سن و سال  کم برای فرزند شما قابل فهم نیست  و آن را نمی توانند درک نمایند .

آزمون تیزهوشان آزمون نمونه دولتی اخبار تیزهوشان قبولی در آزمون تیزهوشان قبولی در آزمون نمونه دولتی مدارس تیزهوشان مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی مدارس نمونه دولتی مشاوره تیزهوشان مشاوره نمونه دولتی